Thursday, December 8, 2022

Mos e humb

Lajme

NATO tregon forcën, avionët Iuftarakë patrullojnë krahun lindor të aleancës

Avionë Iuftarakë të NATO-s nga Italia, Polonia dhe Shtetet e Bashkuara kanë treguar forcën gjatë një patrullimi në krahun lindor të Aleancës në Poloni. Fluturimi...

Ofenziva e fuqishme: Ukraina çliron 88 vendbanime në rajonin Kherson, 551 në rajonin e Kharkiv

Forcat e Mbrojtjes të Ukrainës kanë çliruar gjithsej 551 vendbanime në rajonin e Kharkiv dhe 88 në në rajonin Kherson. Deklarata u njoftua nga Zëvendës...

HOUSE DESIGN

Tech and Gadgets

Stay Connected

16,985FansLike
2,458FollowersFollow
61,453SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

Make it modern

Latest Reviews

NATO tregon forcën, avionët Iuftarakë patrullojnë krahun lindor të aleancës

Avionë Iuftarakë të NATO-s nga Italia, Polonia dhe Shtetet e Bashkuara kanë treguar forcën gjatë një patrullimi në krahun lindor të Aleancës në Poloni. Fluturimi...

Performance Training

NATO tregon forcën, avionët Iuftarakë patrullojnë krahun lindor të aleancës

Avionë Iuftarakë të NATO-s nga Italia, Polonia dhe Shtetet e Bashkuara kanë treguar forcën gjatë një patrullimi në krahun lindor të Aleancës në Poloni. Fluturimi...

Ofenziva e fuqishme: Ukraina çliron 88 vendbanime në rajonin Kherson, 551 në rajonin e Kharkiv

Forcat e Mbrojtjes të Ukrainës kanë çliruar gjithsej 551 vendbanime në rajonin e Kharkiv dhe 88 në në rajonin Kherson. Deklarata u njoftua nga Zëvendës...

Ndodh edhe kjo në Kosovë, Policisë i ikë i dënuari nga stacioni

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka arritur që të ikë nga Stacioni i Policisë në Suharekë pasi të njëjtit...

‘Putini është Millosheviqi i ri’, reagimi nga Ukraina në Forumin për Gratë, Paqen dhe Sigurinë

Zëvendësministrja e Parë e Jashtme e Ukrainës, Emine Japarova, në Formunin për Gratë, Paqen dhe Sigurinë, ka folur për sfidat nëpër të cilat janë...

Zbulohet data se kur mund të kemi një vaksinë kundër kancerit

Shkencëtarët po punojnë për një vaksinë kundër kancerit, e cila mund të jetë gati për pacientët para vitit 2030. Kështu ka deklaruar themeluesi i...
- Advertisement -
Google search engine

Holiday Recipes

Avionë Iuftarakë të NATO-s nga Italia, Polonia dhe Shtetet e Bashkuara kanë treguar forcën gjatë një patrullimi në krahun lindor të Aleancës në Poloni. Fluturimi...
AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine

WRC Racing

Health & Fitness

Architecture

AdvertismentGoogle search engineGoogle search engine

LATEST ARTICLES

Most Popular

Recent Comments